iPhone`i võitis endale õnneliku käega pereema!

Septembris toimus Teazy ja Omniva eestvedamisel erakordselt uhke ja suurejooneline kingisadu, kus mitmed Eesti tuntud firmad rõõmustasid oma praegusi ja tulevasi kliente hinnaliste kingitustega. Loosirattasse asetatud kingifondi kogusumma ületas 4000 €.

Eesti suurim ilukaubamaja Tradehouse pani välja 200€ kinkekaardi, Union Travel Agency Eesti rõõmustas reisihuvilisi 150€ kinkekaardi ja Venemaa ühekordse viisaga, pealinna üks eksklusiivsemaid ilusalonge Intersalon pakkus välja võimaluse muuta end tervelt 150€ summa eest. Ülemaailmselt   tunnustatud teatox Teazy pakkus tervislikku eluviisi viljelejatele välja terve komplekti teetooteid ning koolitusfirma Motivaator lisas eriti motiveeria raamatu “Jalutuskäigud Sisekosmoses”. Lapsed ja lapselikud said end rõõmustada mänguasjakaubamaja Tomson.ee TY kaisukate komplektiga ning spordihuvilistele pakkus klubi MyFitness 30 päeva perioodikaardi. Eriti magusa peaauhinna lisas aga IM Arvutid ja selleks oli iPhone 5S.

Võidurõõmu jagus paljudele, aga fortuuna eriliseks soosikuks osutus seekord kahe lapse  kaunis ema Katrin Pern Tallinnast. Auhind anti üle iDeal salongis Kristiine keskuses, kus firma IM Arvutid tublid töötajad Katrinile tema uut sidekaaslast lähemalt tutvustasid. Selle võiduga sai Katrin endale, elu esimese iPhone`i ning tema suureks üllatuseks selgus, et selle käsitlemine pole sugugi keeruline.

Kes veel ei tea siis:

iPhone 5S on maailma innovatiivseimaid nutitelefone. Sellel on A7 64-bit kiibistik, millel paikneb 1.3 GHz kahetuumaline protsessor koos M7 lisaprotsessoriga liigutusandurite nagu kiirendusmõõtja, güroskoop ja kompass andmete töötluseks jättes põhiprotsessorile rohkem ressurssi muude toimingute töös hoidmiseks, tagades kiire ja sujuva iOS’i ning rakenduste toimimise. Kodunupule lisatud näpujälje lugeja võimaldab mugavalt seadme ekraani lahtilukustuse ning rakenduste poest ostude sooritamise ilma paroole sisestamata. Sellel on 8-megapiksline kaamera, 1080p HD videosalvestus, iOS 8 operatsioonisüsteem ja väga palju muud.

Põneval kombel pole see, aga üldsegi Katrini esimene loosivõit. Kui olla veel täpsem, siis võidab ta lausa nii tihti, et sõbrad juba ootavad, et mida järgmiseks. Ka meie uurisime, et mida ta siis sooviks järgmisena võita. Vastusest selgus, et nüüd oleks väga tore, kui fortuuna tooks talle ühe jõuluaegse perereisi. Kus on, sinna tuleb juurde ning oleme kindal, et sellele reisile Katrini pere ka sõidab.

Täname kõiki, kes kampaanias osalesid, uute kohtumisteni!

teazy_omniva_kampaania_FB_600x600px_02