Kaalustalla.ee peatreener Heikki Mägi katsetas Teazy teatoxi. Loe, mis juhtus!

Eelmisel nädalal avaldasime aasta lõpu puhul Teazy tee loo, ehk kogu tõe sellest, kuidas see imeline teatox meie turule sattus. Kertu lugu saad lugeda SIIT.

Artiklis sai ka märgitud, et tänu teatoxi imelisele mõjule, tundis Kertu taas indu hakata tähelepanu pöörama toitumisele ja treeningule. Samas puutus ka tema kokku selle kõige populaarsema trenni segajaga – kiire elutempo, ajapuudus, liiklusummikud, tööpäevad, mis ei mahu 24 h sisse jne. Kuid, kui oled hakanud oma keha hellitama ja sellest mõnu tundma, siis enam allahindlusi ei tee.

Järelikult tuli leida midagi sellist, mis mahutaks treeningu ja tervisliku toitumise kenasti kiiresse päevaplaani. Taas tuli mängu juba ära proovitud tarkus, et kui midagi väga soovid, siis tuleb sellest kõigile rääkida ja nii jõudiski Kertu toitumisprogrammi kaalustalla.ee toreda meeskonnani. Toreda boonusena selgus, et sellel lehel on  ka väga asjalikud ja tõhusad treeningprogrammid.

Muidugi tekib õigustatud küsimus, et kui elutempo on ikka pöörane, siis kuidas leida kõigeks selleks aega. Jah, sageli räägitakse, et koju jõudes soovitakse ainult puhata ning mingit motivatsiooni treenimiseks ei ole. Samas, kui juba oled hakanud oma keha puhastama ja turgutama Teazy teatoxiga ning naudid ka selle mõju, siis pole kehale ainult parima pakkumise motivatsiooni vaja kaugelt otsida.

Vaimustunud kaalustalla.ee programmist, pakkus Kertu- Teazyt ka kaalustalla.ee treenerile Heikki Mägile, kes võttis ette kohe korraliku teatox kuuri. Vaata, mida Heikki tee kohta ütles:

  • Energiatase oli mul tavapäraselt kõrge
  • Kogemata jõin hommikul õhtuteed ja tundsin ennast tõesti kaunis unisena. Nii et õhtutee eesmärk kergelt maha rahustada oli täiesti tunda.
  • Oma kogemuse põhjal saan seega öelda, et Teazy näol ei ole tegemist imerohuga, kuid tegemist pole ka soolapuhumisega.
  • Sisaldades paljusid pigem kasulikke aineid (antioksüdandid, energiat andavad koostisosad, puhastavad taimed), on Teazy eelkõige hea abivahend – mis, koos õige toitumise ja trenniga – võib sind kindlasti kiiremini tulemusteni viia.
  • Maitse poolest ei paku Teazy pettumust ka kõige nõudlikematele teejoojatele.

Loe Heikki humoorikat kogemust pikemalt SIIT.

Loe ka: Miss Teazy – Kertu Irves ja 15 valet, mida Sa ei tohiks uskuda