Korduma kippuvad küsimused

Teazy igal teel on oma mõju. Info kuidas meie tooted toimivad ja mõjuvad, võid leida meie toodete lingi alt.

 

Need maitsevad fantastiliselt. Puudu ei ole nii meeldivast puuviljamaitsest ja aroomist kui ka tuntavast toorainete kvaliteedist.

 

Seda kindlasti. Teazy teede koostisosad on looduslikud ning täiesti ohutud Sinu kehale.

 

Teazy teed võivad eranditult tarbida mõlema sugupoole esindajad. Koostisosad ei oma stimuleerivat toimet ei mees- ega naishormoonidele.

 

Nii õhtu- kui ka energiatee kofeiini ei sisalda. Seevastu rohelises jäätees ning hommikutees kofeiini on.

 

Jah, eranditult.

 

Meie omalt poolt ei soovita seda teha. See sisaldab kahjulikke toksiine ning kaloreid, millest me ju üritame lahti saada.

 

Ilma trenni ja dieedita ei pruugi Teazy mõju olla niivõrd muljetavaldav. Arvestades fakti, et tervislik toitumine ja trenn on Sulle nii-kui-nii kasulikud, siis Teazy lisab sellele vaid oma panuse ning tulemusi näed üsna kiirelt.

 

See võib võtta nädal kuni poolteist, kuid mõningatel juhtudel ka kauem. Tulemused sõltuvad siiski rasvade jaotusel kehas ning muudest geneetilistest teguritest. Kiirete tulemuste saavutamises mängivad suurt rolli nii füüsiline aktiivsus kui ka tasakaalustatud toitumine.

 

Kõrvalmõjusid ei tohiks olla, kui just Sa pole mõnele koostisosale allergiline ( koostisosade tutvustus asub meil toodete lehel). Teazy tee koosneb vaid looduslikest koostisosadest ning on säilitusainete vaba.