Mida pead teadma teatox puhastuskuurist enne kui alustad

Mida tähendab teatox puhastuskuur

Teatox sõna tuleneb sõnadest tea ehk tee ja detox ehk mürkide eemaldamine. Kuuri tehes tuleb jälgida ka tavapärast toitumist. Ei ole olemas imeravimit, mis langetaks kaalu ja puhastaks organismi, kui tarvitaja sellele kogu aeg ise vastu töötab. See tähendab, et söögilaule tuleb jätta kõik see, mis on kasulik ja toitev ning eemaldada kõik see, millega kaasneb ainult emotsioon söömisest.

Kui organismi ei koormata liigsega, siis on teatoxiga võimalik langetada kaalu, puhastada organismi ning saada juurde lisaenergiat.

Kas teatoxi kuuri ajal tohib süüa

Sööma peab, aga seda tuleb teha normaalsel ja tervislikul moel. Kindlasti peab teatox kuuri läbijal olema päevakorras hommikusöök, õhtusöök, lõuna ning samuti on lubatud paar snäkki toidukordade vahel. Soovitav on hoiduda kohvist, alkoholist, lihast (sobib linnuliha), suhkrust ning rämps- ja valmistoidust.

Millist tervisekasu toob teatox kuuri läbimine

Kõige rohkem on esile toodud  teatoxi positiivset mõju nahale, südamele, luudele ja ajule. Samuti on teatoxil oluline osa stressi vähendamisel. Nagu igasuguse detoxi puhul, muudab mürkide eemaldamine kehast enesetunde paremaks. Füüsiline enesetunne on aga otseselt seotud  vaimse enesetundega.

Mõned teatoxite tootjad on oma uuringutes avastanud, et teatox vähendab kasvajate ning 2.tüüpi diabeedi tekkimise riski.

Teatoxi puhastus ehk detoxkuurid kestavad üldjuhul 28-30 päeva. Rahuldav tulemus on võimalik saada ka 14. päevaga.

Kas teatoxiga kaasneb ka terviseriske

Üldjuhul on teatox detoxteed looduslikud ning oluline on järele uurida, ega koostisosade hulgas ei ole midagi sellist, mille vastu ollakse allergiline. Samuti ei ole soovitav teha teatox kuure järjest. Nii võib organism ära harjuda ja teatox ei mõju nii nagu esimesel korral.

Ühegi teatox tee puhul pole aga siiani täheldatud, et ta tekitaks mingit haigust või soodustaks haigestumist. Teatox on looduslik detox tee, mis soodustab kaalulangemist ning toetab tervislikke eluviise.

Maailma parim Teazy teatox 28. päeva kuur ootab sind!

Loe ka:  Mis juhtub sinu kehaga, kui jood ühe värkendava Coca joogi ja Kohv – parim ergutaja või siiski mitte