Privaatsus

 

TEAZY (R&B Project OÜ) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

 

Käesolev privaatsuspoliitika selgitab, kuidas TEAZY (R&B Project OÜ) kasutab ja kaitseb andmeid, mida te Taezy veebilehte külastades ja Teazy kaupa tellides kasutades esitate.

 

 

Teazy võib aeg-ajalt oma Privaatsuspoliitikat uuendada või täiendada arvestades uusi seadusi ja tehnoloogiat, muudatused Teazy töökorralduses.

 

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine.

 

 

Isikuandmed on andmed, mida TEAZY kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.

 

 

Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

 

  • kontaktandmete (sh kliendi nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (näit. sotsiaalmeedia)
  • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
  • ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (TEAZY võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid)
  • tagasiside (teksti ja pildi kujul) jagamisel sotsiaalmeedias (Facebook, Instagram), blogides ja e-maili teel.

 

Muude andmete kogumine

 

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht).

 

Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

 

 

Kogutud isikuandmete kasutamine

 

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente TEAZY tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

 

 

Kliendi paremaks teenindamiseks võib TEAZY avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab TEAZY’le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport.

 

 

Isikuandmete kaitse

 

TEAZY rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

 

Turvalisus

 

Kõiki TEAZY e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

 

 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

 

Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@teazy.ee