Tagasiside

“AVASTASIN SUUREPÄRASED MAITSED JA PUHASTASIN OMA ORGANISMI”

 

Tassike teed on mulle üks rahustav ja lõõgastav rituaal. Teazyga avastasin suurepärased looduslikud maitsed ja puhastasin lemmikjooki nautides oma organismi. Teazy annab sulle veel parema enesetunde!

Nele Dvorjaninov

Blogija

“MINU TULEMUS – TRIMMIS KÕHT JA JALAD”

 

Teazy kuuri ajal tundsin kõigepealt imelist kergust. Tundsin, kuidas mu keha vabaneb mürkidest ja teistest kahjulikest ainetest. Lisaks käivitas hommikune tee hästi ainevahetuse – mõistlikkuse piires loomulikult 😉, õhtune aga rahustas ja kiirendas uinumist. Kõige olulisem on aga see, et 14-päevane Teazy-kuur andis mulle trimmis kõhu ja jalad. Supertee, superkogemus! Ühendage Teazy Teatoxi kuur kindlasti õige toitumise ja füüsilise koormusega

Mariel Pähkel

Blogija

“VÕTSIN 3 KILO MAHA JA TUNDSIN END HOMMIKUTI TÄIESTI PUHANUNA”

 

Kuuri alustades lootsin oma enesetunnet parandada ja kaalust alla võtta, ent näonaha seisundi paranemine oli mulle meeldivaks üllatuseks. Võtsin kolm kilo maha ja tundsin end hommikuti täiesti puhanuna. Magasin samuti tavalisest paramini.
Soovitan Teazyt kõigile, eelkõige aga neile, kelle elurütm ei võimalda pühendada väga palju aega kõikvõimalikele hooldusprotseduuridele, ent unistavad siiski ilusast kehast. Teazy Teatoxi võiksid proovida ka need, kellel on probleeme näonahaga. Kümnepallisüsteemis on minu hinne 20! Olen tulemusega rohkem kui rahul.

Gretel Persidski

Ilublogija

“TÄISKÕHUTUNNE KESTIS TAVALISEST KAUEM, SEETÕTTU SAIN LOOBUDA KAHJULIKUST NÄKSIMISHARJUMUSEST”

 

14-päevane puhastav Teazy-kuur oli meeldiv üllatus. Hommikutee toimis täpselt nii, nagu oli lubatud: täiskõhutunne kestis kauem ja see võimaldas mul loobuda kahjulikust näksimisharjumusest. Ma ei joonud teed kaalust maha võtmise eesmärgil ega kaalunud ennast, seepärast ei oska mingeid numbreid öelda, ent õhtutee oli lihtsalt jumaliku maitsega ja mul on väga kahju, et puhastuskuur läbi sai. Tahan öelda ka seda, et hommikuteed jagus kauemaks kui 14 päevaks. Soovitan kõigil seda kuuri proovida, mulle meeldis see väga!

Svea Tikerpäe

Ilublogija

“TEAZY NÄITAS MULLE KÄTTE TEE TERVISLIKU ELUSTIILI POOLE!”

 

Teazy Teatoxi teed on väga meeldiva maitsega, nad on toitvad, annavad terveks päevaks energialaengu, kiirendavad ainevahetust ja mis põhiline – aitasid mul tõesti leida tee uue ja terve MINUNI! Teazyga veedetud 28 päeva jooksul kaotasin kaalus märkamatult 5,9 kilo ja alustasin teekonda tervisliku elustiili suunas! Teazy – lihtne tee tervisliku elu poole!

Kairi Jõemaa

Blogija

Minu imeks töötas hommikune tassike suurepärase kohvi asendajana, nii energiasüst kui ka ainevahetuse start nupu vajutamine tuleb Teazy teel hästi välja. Arvasin veel, et hommikukohvi ei asenda miski. Mõnusalt lõhnav ja maitsev aroom on minusugusele teefännist maiasmokale oluline – ka see oli kõik omal kohal olemas!

Kristi Värik

Fitness blogija

Tõsise harrastussportlasena olin ma üsna skeptiline Teazy Teatox lubaduste suhtes. Mõni päev peale kuuri algust, andis juba keha märku heast tundest, energiast ja toksiinide kadumisest. Nahk muutus paremaks, treeningutel oli piisavalt energiat ja kohvi vajadus muutus pea nullilähedaseks. Keha tänas mind selle kuuri eest ning muutus ka trimmimaks. Soovitan kahe käega kõigil oma keha eest hoolitsevatel inimestel!

Kati Orgmets

Tervisesportlane

Olen poole aastaga kaotanud 25kg oma kehakaalust. Saavutasin selle tervisliku elustiiliga, mille üheks osaks on Teazy tee tarbimine.

Tanja

Sõbranna soovitusel alustasin tee tarbimist kuu aega tagasi ja Teazy palvel jagan oma tulemusi teistega. Lühidalt öeldes kiirendas tee tarbimine minu ainevahetust ja maitse on teel samuti meeldiv.

Terje

8 kuud tagasi pöördusin tervise pärast personaaltreeneri poole. Treeningule lisaks muutsin oma toitumiskava ja sealhulgas hakkasin igapäevaselt tarbima teed. Tänaseks olen oma progressiga väga rahul ja kindlasti soovitan Teazy salendusteed ka teistele.

Maret