Teazy korraldas „Evian Summer Model 2014“ valimistel tantsuvooru

Ajakirja Buduaar ja Evian eestvõtmisel toimus  27. juulil Pärnus suur modelliotsingute finaalvõistlus, mis algas päeval rannas ja sai jätku ööklubis Sunset. Oma sõna ütles sekka ka Teazy team, kes korraldas päeval rannas toimunud tantsuvooru, et kaunite tütarlaste seast oma lemmik valida.

Muidugi selgus peagi, et olime endale päris raske ülesande võtnud, sest kõik tüdrukud liikusid väga hästi ja olid ka väga graatsilised.  Lõpuks otsustasime autasustada kolme piigat, kes kõige rohkem ja kõige julgemalt laval end tantsurütmidest kaasa haarata lasksid. Nendeks olid nr 9 Elina Petrovskaja, nr 5 Sandra Daškova ja nr 8 Kristi Kärner. Kõigi voorude kokkuvõttes läks peavõit aga tütarlapsele nr 10 kelleks oli Anita Tumaš.

Sellel tõeliselt kuumal rannapäeval ei jätnud me tähelepanuta ka neid, kes randa suve ja päikest nautima olid tulnud. Teazy promotüdrukud käisid rannas ringi ja pakkusid selle suve rekordkuumuse jahutamiseks Teazy jääteed. Nii mõnigi põhjamaine päikesehaaraja tunnistas, et just sellest joogist said nad energiat ja jahutust, et sellest tulikuumast eestimaisest suvest maksimum ammutada.

DSC_0085DSC_0083IMG_6651

DSC_0419