Teazy muutub personaalsemaks

Teazy tee ei ole imetee, mis ühe sõrmenipsuga üleliigsed kalorid kaduma paneb. On naiivne uskuda, et lösutades diivanil, ühes käes kaalu alandav toode ning teises šokolaad või krõpsud, kaal ise alaneb. Kas pole? See on vaid ilus unistus. Olgem ausad, liiga kergelt saavutatud tulemusi ei oska me isegi mitte hinnata.

Kaalualandamine ei pea samas ka hirmus raske olema. Teazy prioriteediks on piinarikka paastu asemel pakkuda imelist kuuri, mille jooksul õpitakse oma keha ja vaimu paremini tundma. Samuti aitab Teazy leida tee positiivsema ning tervislikuma mina poole.

Oleme teinud koostööd mitme blogijaga, kes meie tooteid katsetanud on. Seejuures ilma täiendavate soovitusteta, kuidas toituda ning kui palju liikuda. Enamus neist nägi tulemust isegi 14 päeva jooksul – kes rohkem, kes vähem. Me teame aga, et Teazy suudab veelgi enam pakkuda.

Just see on põhjus, miks Teazy toodetega hakkab õige pea kaasa tulema toitumisnõuanded kuuri ajaks – mida süüa ja mida vältida. Oleme toote toimimises kindlad ning seepärast pöörame tulevikus suuremat tähelepanu ka tagasisidele. Nii saame pakkuda täpselt seda, mida kliendid meilt ootavad.

Selge on see, et kuuri ajal tuleks menüüst välja jätta saiakesed, kommid ja muud maiustused ning eelistada puuvilju, juurvilju ja muud kerget. Teada on aga veel mitmeid põhivigu, mida organismi puhastamise ja paastuga seoses tehakse. Tahame tõsta oma suurepäraste klientide teadlikkust ning seetõttu toome need vead ka teieni. Lisaks toome välja põhjused, miks mõningatel juhtudel võib tekkida peavalu või halb enesetunne ning lahendused, kuidas seda vältida. Organismi puhastamise ja erinevate paastude ajal on oluline pöörata tähelepanu ka liikumisele, mis ei pea tähendama pikki trenne. Me anname koduseid soovitusi ka neile, kes siiani spordiga sina peal pole olnud.

Teazy muudab tervisliku elustiili imeliseks ka neile, kes ei ole seda siiani osanud hinnata!

 

Soovid oma kogemusi jagada või on sul meile ettepanekuid?

Oled just Teazy kuuriga alustamas ning soovid sellest maksimumi võtta, aga ei tea kuidas?
Kirjuta meile e-posti aadressil geter@teazy.ee